Interní závod o pozici lídra týmu BORCI zdar!

08.04.2014 10:17

Přátelé, kamarádi,

letošní Tauplitzalm maraton nebyl jen neoficiálním Mistrovstvím ČR v laufech, ale i interním závodem týmu BORCI zdar! Jednalo se totiž o ojedinělou příležitost, kdy se tři členové našeho týmu sešli a popasovali se v přímém souboji. V tomto přetěžkém, ale krásném závodě vše skončilo dle papírových předpokladů a pozici lídra našeho týmu zcela jednoznačně potvrdil náš kolega, kamarád a lídr týmu Jindra Skácel. 

Jindříšku, ještě jednou gratulujeme!

Tauplitzalm 2014 výsledky.xls (35 kB)

A teď to důležité! Považujeme za vhodné na tomto místě, kde přitom hlavně chválíme, současně i vytknout, že tento cenný a hodnotný výkon nebyl podtržen hrdým zviditelněním našich barev. Náš lídr totiž tento závod absolvoval, přátelé, zcela opomíjejíc předepsané týmové oblečení. Tuto skutečnost mu zcela otevřeně vytýkáme a žádáme jej pro příště o nápravu tohoto nedopatření, kdy je naprosto zřejmé, že tímto zanedbáním byla zmařena naprosto ojedinělá příležitost při tomto významném klání prezentovat naše barvy. Toto jednání také vyvolalo  významné rozpaky u našich sponzorů, které mohou znamenat tíživý dopad do majetkové sféry našeho týmu! Nadto se jedná o nejdůležitější smluvně převzatý závazek a naprosto nezpochybnitelnou a podstatnou podmínku členství v našem týmu.

BORCI zdar!  

Fotogalerie: 1. Tauplitzalm marathon - 2014