Vysokohorský duatlon o cenu Žiarské chaty

03.09.2014 08:47

Přátelé, kamarádí,

dne 16. 8. 2014 se konal v Západních Tatrách, Roháčích pod horou Baranec, již tradiční duatlon o cenu Žiarskej chaty. Náš tým, tentokrát ve složení Martin Holánek - kolo, Kamila Krausová - běh, se zúčastnil, tohoto velmi pěkného podniku, už podruhé. Po loňském 41. místě se náš tým, i přes zdravotní problémy Martina Holánka, natažené postranní vazy levého kolene, ve výsledkové listině posunul na krásné 33. místo, kdy Martin skončil v cyklistické části na 30. příčce (loni 25.) a Kamila skončila v běžecké části 32., časem 43:16 pak ve velice těžkých podmínkách dosáhla velmi hodnotného výsledku, kdy je třeba zdůraznit, že se jednalo o její vůbec první běh do vrchu!

Nadto, se jí podařilo i vylepšit dosud nejlepší dosažený čas týmu BORCI zdar! na této běžecké trati, který loni stanovil Libík časem 43:38, a je tak držitelkou traťového rekordu. Držitelkou traťového rekordu bude Kamila nejméně do srpna 2015, kdy by se měl konat již 20. jubilejní ročník tohoto krásného závodu. Jsme však přesvědčení, že ani v příštím roce nebude chtít Kamila tuto cennou trofej pustit někomu jinému a udělá vše proto, aby jí tento cenný titul zůstal i pro rok 2016. :-) Je tak možné, že příští rok uvidíme na trati Žiarského duatlonu možná i dva štafetové týmy týmu BORCI zdar!, bylo by to fajn.

BORCI zdar!

blíže: duatlon.skialpfest.sk/index.php?clanokid=prop2014.txt

fotky: www.borcizdar.cz/fotogalerie/#img-0706-jpg

video: youtu.be/JhL8JQg0Sfs